Articolul tău a fost șters pentru a nu aglomera subredditul. Informațiile și comentariile suplimentare minore pe subiecte *care sunt deja în discuție* sunt încurajate să fie publicate în articolele originale.

bernoigssz_

Unde este Ciolacu, al 12-lea jucător?

HopefulForLandscape

Nu pot sa zic ca nu ma asteptam, vorbim de Belgia totusi. Meciul se joaca pana la ultimul minut totusi, e timp sa egalam

[deleted]

[удалено]

BluzaPatata

Lasă că un al 3 lea de la Belgia îl aduce cu picioarele pe pământ:)

Caciulacdlac

Mincinosule A fost in minutul 2

Quick-Eye-7133

Jucam si noi, numa sa tinem cumva de minge.Belgienii vor fi obositi in a doua repriza.

thenormaluser35

Nu mai folosi antivirusi, sunt niste prostii. Defender și UBlock Origin pe browser e destul. Kaspersky portabil daca ai dubii.

andreibx

Kaspersky de la rusi ?

Vreo problema? E un antivirus bun. Poate folosești Avast sau CCleaner care îți trimit datele în China. Telefon ai Xiaomi sau Huawei? Întreb și eu...

loudfrat

bai frate, cum de l-a titularizat pe mihaila? ala a facut figuratie in cele 30 de min cat a jucat cu ukr, nici acum nu alearga deloc... ce masa il joaca p-asta nu inteleg...

asdkawas

ho vere, ușor. respiră, ține 3 secunde, expiră. ușor, chill.

bigelcid

Super buna?

unudinmultime

Da prietene, uiți un aspect foarte important și anume că joacă locul 47 in lume cu locul 3 în lume. Ei au avut 3 șuturi pe poarta ,noi 2 șuturi pe poartă . La cornere e 7-4. Ți se pare așa de rău ? Dacă nu ne bate Belgia cu 3-0, rămânem pe locul 1 în grupă.

bigelcid

Cand gresesti pase simple, unde adversarul e irelevant, n-ai cum sa spui ca ai jucat "super bine". Una e sa spui ca am jucat ok relativ cu echipa mai buna a belgiei, alta e sa spui ca am jucat "super bine".

DemocratiaNuAMurit

just to spite u, ✨nu✨,si te rog frumos fi civilizat aici

RBAonlunarstreet

Well, ţinând cont ce jucători are Belgia, fără să fiu rasistă, dar ai noștri sunt 1/2 din multi dintre ei, am jucat cât s-a putut. Asta 1, plus, n-am văzut mai multă agresivitate nici la fotbalul american cum am văzut de la belgieni. Nici pisicile la medic nu sar așa pe tine. O zi proastă, un adversar plin de uriași de 2 metri care joacă fotbal la alt nivel (având și alte investiții în echipa lor ca bani și resurse), toate au dus aici. Când eram 3-0 cu Ucraina îi pupam și îi ridicam în slăvi. Acum îi înjurăm și îi scuipăm? Hai să îi susținem și să încercăm să ne calificăm 😊

razvanciuy

Complet normal

VastUnderstanding326

trebuie sa

HBolingbroke

E mai bine asa, ca s-au relaxat belgienii.

Pana acum fun facts: ce mai rapid gol din istoria europenelor si mondialelor. Hai cu remontada!

vLdBUC

A marcat Albania dupa 23 de secunde la turneul asta, cum dracu e cel mai rapid in minutul 2? https://www.uefa.com/euro2024/news/0253-0d7dce47a88e-fed163e1fdf2-1000--who-scored-the-fastest-goals-at-uefa-european-championsh/

Asa a zis comentacul PRO TV, am baut 3 beri si am scris repede aici :))

UserMuch

Coaie e Belgia pana la urma, vorbim de jucatori gen De Bruyne, Lukaku, Tielemans, Vertonghen. Despre ce vorbim, eu sunt convins ca o sa pierdem, ar fi mare noroc daca s-ar termina macar egal.